6-12 / 05 / 2021
6-12 / 05 / 2021

Wydawnictwa

1-12 z 4 | liczba wyników na stronę

wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej

wydawnictwo Czarna Owca

Wydawnictwo jest obecne na polskim rynku wydawniczym od 1991 roku (wcześniej jako Jacek Santorski & Co). W naszej ofercie znajdują się m. in. najlepsze kryminały, thrillery i książki sensacyjne; literatura obyczajowa współczesna i historyczna; literatura faktu; poradniki psychologiczne, przewodniki duchowe. Ważne miejsce wśród naszych tytułów stanowią teksty filozoficzne, socjologiczne i antropologiczne, ukazujące różne oblicza ateizmu, oraz seria Bez tabu, w której poruszamy tematy trudne i uznawane za kontrowersyjne.

wydawnictwo Czarne

Specjalizujemy się w literaturze faktu, eseistyce oraz polskiej i światowej prozie. W obszarze naszych największych zainteresowań znajduje się współczesny reportaż, w jego rozmaitych odsłonach tematycznych I gatunkowych, literatura podróżnicza, dokumentalna, biografie I książki historyczne.

wydawnictwo Czytelnik

Spółdzielnia Wydawnicza „Czytelnik" to wydawnictwo z historią i bogatym dorobkiem. Od 76 lat publikuje książki z zakresu literatury pięknej (polskiej i zagranicznej), eseistyki, historii kultury, publicystyki i dzienniki. „Czytelnik” jest wydawcą wybitnych pisarzy, m.in. Thomasa Bernharda, Osamu Dazaia, Jarosława Iwaszkiewicza, Ryszarda Kapuścińskiego, Aleksandra Krawczuka, Sándora Máraiego. Książki „Czytelnika” ukazują się także w formie e-booków.