6-12 / 05 / 2021
6-12 / 05 / 2021

Wydawnictwa

1-12 z 4 | liczba wyników na stronę

wydawnictwo Harde

Hardo kroczymy do przodu! Nie boimy się tematów tabu. Odkrywamy nieznane obszary, do których zwykły śmiertelnik zazwyczaj nie ma dostępu. Obserwując życie bohaterów naszych książek, nie tylko wtapiamy się w ich codzienność, lecz przede wszystkim poznajemy sekrety, dylematy i pragnienia. W życiu i literaturze szukamy emocji – od gniewu po miłość, od złości po tęsknotę. Piszą dla nas znani i uznani polscy autorzy.

wydawnictwo HarperKids

HarperKids, imprint wydawnictwa HarperCollins Polska, specjalizuje się w książkach dla dzieci obejmujących pozycje literackie, publikacje licencyjne oraz wydawnictwa edukacyjne i wspierające rozwój dzieci. Serie książek „Akademia Mądrego Dziecka”, „Basia”, „Czytam sobie”, „Czapu Czipu”, „Horrendalna historia Polski”, linia wysmakowanych publikacji ART to tylko wybrane publikacje, które stanowią silny i rozpoznawalny wśród czytelników rdzeń oferty HarperCollins Polska. Oferta licencyjna to znane i lubiane bestsellerowe marki takie jak Minecraft, Bing, Masza i Niedźwiedź. W portfolio swoje miejsce mają też klasyczne licencje z długą tradycją, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród czytelników – są wśród nich „Muminki”, „Smerfy” czy „Tomek i przyjaciele”. HarperKids to literatura, książki, które dostarczają dobrze rozumianej rozrywki, wartościowe pod względem literackim, estetycznym oraz wychowawczo-pedagogicznym.

wydawnictwo Helion

Grupa Wydawnicza HELION SA do której należą marki: Onepress, Sensus, Editio, Bezdroża, Septem, Dla Bystrzaków, oraz jedna z największych księgarni internetowych Ebookpoint. Czytelnik znajdzie u nas poradniki biznesowe, psychologiczne, książki motywacyjne, coachingowe, podróżnicze, beletrystykę, literaturę erotyczną oraz young adult.